اضافه شدن پیام رسانهای گپ، آی گپ، بیسفون، ویسپی و ایتا به سایت

جمعه-۲۸ اردیبهشت ۹۷-۱۵:۴۰:۴۹ 0
بعد از فیلتر شدن تلگرام تکاپوی فراوانی از سوی پیام رسانهای داخلی به وجود آمد تا بتوانند جای خالی تلگرام را در میان کاربران ایرانی پر کنند. هم اکنون نیز اگر شما کابران گرامی دارای کانال در هریک از پیام رسان های گپ، آی گپ، بیسفون، ویسپی و ایتا می توانید به سادگی هر چه تمام تر کانال و رسانه خود را در سایت آزاد سرا ثبت کنید تا بتوانید اعضای آن را افزایش دهید و در کسب و کار خود به موفقیت برسید.

بعد از فیلتر شدن تلگرام تکاپوی فراوانی از سوی پیام رسانهای داخلی به وجود آمد تا بتوانند جای خالی تلگرام را در میان کاربران ایرانی پر کنند.  هر چند اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم هنوز هیچ یک از این پیام رسانها از لحاظ سرعت و کیفیت با تلگرام قابل قیاس نیستند، اما با عنایت به اینکه هر برنامه و یا اپلیکیشن نیاز به زمان و سرمایه گذاری دارد تا بتواند خدمات قابل قبولی را به کاربران ارائه دهد ما نیز بر آن شدیم که این فرصت را به پیام رسانهای وطنی بدهیم و آنها را نیز تحت پوشش سایت آزاد سرا قرار دهیم.

هم اکنون نیز اگر شما کابران گرامی دارای کانال در هریک از پیام رسان های گپ، آی گپ، بیسفون، ویسپی و ایتا می توانید به سادگی هر چه تمام تر کانال و رسانه خود را در سایت آزاد سرا ثبت کنید تا بتوانید اعضای آن را افزایش دهید و در کسب و کار خود به موفقیت برسید.

در ادامه برای سهولت شما کاربران گرامی لینک ثبت کانال در هر یک از پیام رسانهای در ادامه آورده شده است. دقت کنید که برای ثبت کانال خود سعی کنید تا توضیحات جامع و مفیدی از خدمات و یا کسب و کارتان ارائه کنید تا کاربران بیشتری را ترغیب کنید که به کانال شما بپیوندند. همچنین شما می توانید برای اینکه زودتر اعضای بیشتری را جذب کنید، با صرف هزینه ای اندک و منطقی کانال خود را به صورت ویژه ثبت نمایید تا فرصت بیشتری برای دیده شدن داشته باشید.

باز هم مثل همیشه منتظر نطرات، انتقادات و پیشنهادات شما کاربران گرامی هستیم و امیدواریم بتوانیم با به روز رسانی بهتر در خدمت شما عزیزان باشیم.


ارسال نظردر صورتی که تصویر را به درستی نمی بینید ، یک بار روی آن کلیک کنید تا تصویر جدیدی ظاهر شود

نظرات کاربران