پربازدیدترین کانال تلگرام را داشته باشید!

پنجشنبه-۱۷ اسفند ۹۶-۱۱:۱۱:۲۵ 0
فارغ از اینکه هدف شما از راه اندازی یک کانال تلگرام چیست، حتما به دنبال این هستید که تعداد اعضای آن را زیاد کنید و مخاطبان بیشتری را تحت پوشش قرار دهید. هم اکنون که چند سالی از حضور تلگرام در ایران می گذرد و کانالهای معتبر، اعضای زیادی را جذب کرده اند بالا بردن ممبر یک کانال هدف چالشی تری شده است. به همین منظور ما در آخرین به روز رسانی سایت آزاد سرا به این موضوع توجه ویژه ای کردیم و این امکان جدید را به شما کاربران گرامی داده¬ایم که کانال تلگرام خود را به صورت ویژه ثبت کنید.

فارغ از اینکه هدف شما از راه اندازی یک کانال تلگرام چیست، حتما به دنبال این هستید که تعداد اعضای آن را زیاد کنید و مخاطبان بیشتری را تحت پوشش قرار دهید. هم اکنون که چند سالی از حضور تلگرام در ایران می گذرد و کانالهای معتبر، اعضای زیادی را جذب کرده اند بالا بردن ممبر یک کانال هدف چالشی تری شده است.

اولین و مهمترین نکته برای داشتم یک کانال موفق این است که محتوی مناسبی داشته باشید و در واقع خودتان را جای مخاطبتان قرار دهید. اگر مخاطب شما احساس کند که مطالب ارئه شما از سوی شما کیفیت مناسبی را ندارد شک نکنید به شما وفادار نخواهد ماند و کانال شما را ترک خواهد کرد!

اما جدا از مبحث محتوی روشهای دیگری نیز برای بالا بردن اعضای کانال نیز وجود دارد. یکی از این روشها تبلیغات در سایر کانالهای تلگرام است. شما می توانید با صرف هزینه از مدیران کانالهای تلگرامی پربازدید بخواهید که لینک یا پستهای کانال شما را برای مدتی معین در کانال خودشان قرار دهند تا از این راه شما شانس جذب ممبر جدید را پیدا کنید. اما عیب عمده این روش این است که کانالهای معتبر و پربازدید برای قرار دادن تبلیغ کانال شما در کانال خودشان مبالغ بالایی را از شما طلب می کنند و همچنین پس از مدتی که بعضا کوتاه هم هست ممکن است لینک کانال شما را حذف کنند و این موضوع باعث می شود شما عملا شانس چندانی در جذب مخاطب نداشته باشید.

یکی دیگر از روشهای بالا بردن اعضای کانال ممبر فیک (دروغین) است. این روش اصولا روش مناسبی برای شما نخواهد بود چون عملا شما مخاطب واقعی به کانال خود اضافه نمی کنید و اکانتهای اضافه شده به کانال شما نمی توانند میزان دیده شدن (seen) پستهای شما را افزایش دهند  و اعضای واقعی کانال شما هم پس از مدت کوتاهی متوجه می شوند که پستهای شما بسایر کم دیده (seen) می شود و باز هم به احتمال زیاد کانال شما را ترک خواهند کرد!

اما یکی از بهترین روشها برای بالابردن اعضای کانال شما استفاده از پتانسیل بالقوه تبلیغات در گوگل است. اگر شما در یک سایت معتبر اینترنتی برای کانال تلگرام خود یک صفحه اختصاصی داشته باشید، موتورهای جستجوی قدرتمندی مانند گوگل و بینگ آنرا به راحتی پیدا می کنند و لینک آن صفحه را در سرورهای خود ذخیره می کنند و شما این شانس را خواهید داشت که هر فردی که در گوگل به دنبال کانال تلگرام می گردد کانال شما را پیدا کند و در آن عضو شود. مزیت مهم این روش این است که افرادی که به کانال شما می آید به دنبال موضوع کانال شما هستند (زیرا با جستجوی همان موضوع در گوگل به کانال شما رسیده اند). به همین منظور ما در آخرین به روز رسانی سایت آزاد سرا به این موضوع توجه ویژه ای کردیم و این امکان جدید را به شما کاربران گرامی داده­ایم  که کانال تلگرام خود را به صورت ویژه ثبت کنید. با صرف هزینه ای به نسبت اندک و ثبت کانال تلگرام خود به صورت ویژه، شما این شانس را دارید که علاوه بر اطلاعات کانال خود شماره تفلن، ایمیل، آدرس و وب سایت خود را نیز در معرض دید کاربران قرار دهید. اگر شما صاحب کسب و کار یا فروشگاه هستید که تبلیغات آدرسی و تلفنی برای شما مهم است میتوانید در قسمت ارتباط با مدیرکانال تلگرام آدرس پستی فروشگاه و یا شماره تلفن خود را وارد کرده و به راحتی با مشتری های خود ارتباط برقرار کنید، که این فرصتی مناسب برای جذب هرچه بیشتر افراد و سوددهی شما خواهد بود.   ضمنا برای اینکه شما بتوانید انتخاب مناسبتری داشتهب اشید و هزینه های تبلیغاتی خود را بهتر مدیریت کنید ما سه طرح معمولی، نقره­ای و طلایی را برای شما عزیزان در نظر گرفتیم. امکانات ویژه این طرح ها به شرح زیر است:

طرح معمولی:

  • داشتن لوگوی اختصاصی جهت ایجاد تمایز با سایر کانالها
  • قرار گرفتن به صورت لیستی در تمامی صفحات کانالهای تلگرام سایت (در حدود 9000 صفحه)
  • قرار گرفتن در ابتدای کانالهای تلگرام
  • قرار گرفتن در ابتدای نتایج جستجوهای مرتبط
  • امکان افزودن شماره تفلن، ایمیل، آدرس و وب سایت و لینک عضویت (join chat)

 طرح نقره­ای:

  • تمامی مزایای طرح معمولی
  • قرار گرفتن در دسته بندی مرتبط با موضوع شما در اسلایدر اختصاصی(مثلا اگر موضوع کانال شما هنری است کانال شما در صفحات کانالهای هنری در یک اسلایدر اختصاصی نشان داده خواهد شد)
  •  

طرح طلایی

  • تمامی مزایای طرح نقره ای
  • قرار گرفتن تمامی صفحات کانالهای تلگرام در اسلایدر اختصاصی در بالای صفحه (در حدود 9000 صفحه)

ضمنا پس از اینکه مدت سفارش شما به پایان رسید کانال شما از سایت حذف نخواهد شد و امکان تمدید طرح های ویژه نیز وجود دارد. حال شما می توانید با هر کدام از طرح های بالا کانال خود را ویژه کنید و به کسب و کار خود کمک کنید تا جایگاه حقیقی خود را بدست آورد.


ارسال نظردر صورتی که تصویر را به درستی نمی بینید ، یک بار روی آن کلیک کنید تا تصویر جدیدی ظاهر شود

نظرات کاربران