اضافه شدن پیج (صفحه) های اینستاگرام به آزاد سرا

شنبه-۱۴ بهمن ۹۶-۲۲:۱۰:۴۱ 0
بعد از گذشت حدود دو هفته از آخریت آپدیت سایت، امروز یک به روز رسانی جدید و مهیج برای شما کاربران گرامی مهیا کردیم. از امروز کاربران گرامی ما این امکان را دارند که صفحات اینستاگرام خود را در سایت ثبت کنند و با تبلیغ رایگان پیج خود، follower های واقعی پیدا کنند. همانند کانالهای تلگرام در بخش اینستاگرام نیز دسته بندی های مختلفی برای صفحات وجود دارد که با انتخاب دسته بندی مورد نظر خود صفحات اینستاگرام ثبت شده در آن دسته بندی نشان داده می شوند.

بعد از گذشت حدود دو هفته از آخریت آپدیت سایت، امروز یک به روز رسانی جدید و مهیج برای شما کاربران گرامی مهیا کردیم. از ابتدای راه اندازی آزاد سرا، سعی ما بر این بوده که امکانات بیشتر و متنوع تری را به شما عزیزان ارائه کنیم. در این راستا بعد از بازنگری اولیه در قالب سایت و برخی بهینه سازی ها، امروز شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام را نیز تحت پوشش قرار دادیم.

اینستاگرام در جهان حدود 700میلیون کاربر دارد که حدودا 30 میلیون از این کاربران ایرانی هستند. اینستاگرام با به اشتراک گذاشتن عکس ها جذابیت خود را در میان مردم بدست آورده است ولی کاربران این شبکه تنها برای به اشترک گذاشتن عکس از آن استفاده نمیکنند، تعداد زیادی از کاربران برای نمایش محصولات خود از این شبکه اجتماعی استفاده میکنند و با این کار مشتری های زیادی جذب میکنند. برای درآمدزایی مناسب از این راه باید دنبال کنندگان زیادی را در صفحه ی خود داشته باشید.

از امروز کاربران گرامی ما این امکان را دارند که صفحات اینستاگرام خود را در سایت ثبت کنند و با تبلیغ رایگان پیج خود، follower های واقعی پیدا کنند. بعد از تایید شدن پیج شما و عدم مغایرت با قوانین و سیاستهای کلی سایت، اطلاعات پیج شما به صورت خودکار از سایت اصلی اینستاگرام دریافت خواهد شد و در سایت منتشر می شود.

سیاست آزاد سرا این است که صاحبان کانالهای تلگرام یا پیج های اینستاگرام اعضا و دنبال کنندگان حقیقی پیدا کنند و ما به شما این اطمینان را می دهیم که در این سایت هیچ یک از روشها و تکنیکهای تقلبی رایج در برخی سایتها که فقط اهداف نامشروع مالی دارند، عرضه نخواهد شد.

 همانند کانالهای تلگرام در بخش اینستاگرام نیز دسته بندی های مختلفی برای صفحات وجود دارد که با انتخاب دسته بندی مورد نظر خود صفحات اینستاگرام ثبت شده در آن دسته بندی نشان داده می شوند.

در صفحه اختصاصی هر پیج نیز، تعداد فالورها و تعداد پست ها و تعداد اعضای دنبال شده (following)،  نشان داده میشود.

به دست آوردن درآمد بالا از اینستاگرام به محتوای پیج شما و میزان دنبال‌کنندگان آن بستگی دارد. با ثبت صفحه اینستاگرام خود در سایت ما  می توانید محتوای خدماتتان دارد برای بازدیدکنندگان سایت و کسانی که با جستجو در گوگل به دنبال پیجهای اینستاگرام هستند، به صورت کاملا رایگان معرفی کنید و فالورهای بیشتری را جذب کنید.

 برای اینکه توجه مخاطبان بیشتری را به خود معطوف کنید در مورد کسب و کار و خدمات خودتان توضیح دهید. البته در توضیح دادن نیز زیاده روی نکنید چرا که ممکن است مخاطبان خود را دلزده کنید. ما در آزاد سرا نیز امکان را به صورت کاملا رایگان فرام آورده ایم که در مورد محتویات پیج خود توضیحات کامل و مبسوط را ارائه کنید.

اگر هم می خواهید در مورد محتویات پیجهای دیگران آگاهی پیدا کنید به راحتی در با جستجو در دسته بندی های مختلف می توانید این کار را انجام دهید.

امیدواریم با ارائه این امکانات جدید بتوانیم سهم کوچکی در رشد و ترقی کسب و کار شما داشته باشیم. امید است شما عزیزان نیز با امتیاز دادن به صفحه های اینستاگرامی که بازدید نموده اید ما را در این امر مهم یاری کنید.


ارسال نظردر صورتی که تصویر را به درستی نمی بینید ، یک بار روی آن کلیک کنید تا تصویر جدیدی ظاهر شود

نظرات کاربران