امکان نظر دادن به کانالهای تلگرام در سایت آزاد سرا امکان پذیر شد!

جمعه-۲۹ دی ۹۶-۱۹:۰۰:۵۹ 0
از این به بعد شماعزیزان می توانید به کانالهای تلگرام سایت نظر بدهید. نظر دادن به این صورت است که کاربر می تواند با کلیک کردن روی هر ستاره از چپ به راست از عدد 1 تا 5 به کانالهای تلگرام نظر خود را به آسانی ثبت کنید...

امروز نیز با یک خبر خوب در خدمت شما کاربران گرامی وبسایت آزاد سرا هستیم. از این به بعد شما عزیزان می توانید به کانالهای تلگرام سایت نظر بدهید. نظر دادن به این صورت است که کاربر می تواند با کلیک کردن روی هر ستاره از چپ به راست از عدد 1 تا 5 به کانالهای تلگرام نظر خود را به آسانی ثبت کند.

بعد از کلیک بر روی ستاره مورد نظر خود امتیاز شما به کانال داده ثبت می شود، سپس میانگین امتیاز برای کانال تلگرام به صورت آنی به روزرسانی خواهد شد. سیستم امتیاز برای کانالهای تلگرامی به کاربرانی که به دنبال یافتن یک کانال مناسب برای گذراندن اوقات فراغت و یا اهداف تبلیغاتی و بازاریابی هستند می تواند بسیار مفید و کارگشا باشد، زیرا میانگین نظرات کاربران به صورت یک عدد 1 تا 5 نمایش داده شده است. یک کانال تلگرام ممکن است که تعداد اعضای کمی نسبت به کانال های دیگر داشته باشد اما داشتن امتیاز بالاتری داشته باشد، با توجه به امتیاز بالا بازدید کننده میتواند صرف نظر از تعداد اعضا به راحتی به کانال های پرمحتواتر دست پیدا کند. با توجه به این ویژگی به کانال هایی که کیفیت مطالب و یا خدمات ارائه شده بالاتری دارند کمک می شود که اعضای بیشتری نیز جذب کنند. امیدواریم شما کاربران گرامی با نظر دادن به کانالهای تلگرامی ما را در معرفی کانالهای برتر و مفید یاری نمایید.


ارسال نظردر صورتی که تصویر را به درستی نمی بینید ، یک بار روی آن کلیک کنید تا تصویر جدیدی ظاهر شود

نظرات کاربران