اضافه شدن پیام رسانهای گپ، آی گپ، بیسفون، ویسپی و ایتا به سایت

بعد از فیلتر شدن تلگرام تکاپوی فراوانی از سوی پیام رسانهای داخلی به وجود آمد تا بتوانند جای خالی تلگرام را در میان کاربران ایرانی پر کنند. هم اکنون نیز اگر شما کابران گرامی دارای کانال در هریک از پیام رسان های گپ، آی گپ، بیسفون، ویسپی و ایتا می توانید به سادگی هر چه تمام تر کانال و رسانه خود را در سایت آزاد سرا ثبت کنید تا بتوانید اعضای آن را افزایش دهید و در کسب و کار خود به موفقیت برسید.

اضافه شدن پیام رسان سروش به آزاد سرا

امروز مفتخریم به اطلاع شما عزیزان برسانیم که کانال های پیام رسان سروش به سایت آزاد سرا اضافه شد...

پربازدیدترین کانال تلگرام را داشته باشید!

فارغ از اینکه هدف شما از راه اندازی یک کانال تلگرام چیست، حتما به دنبال این هستید که تعداد اعضای آن را زیاد کنید و مخاطبان بیشتری را تحت پوشش قرار دهید. هم اکنون که چند سالی از حضور تلگرام در ایران می گذرد و کانالهای معتبر، اعضای زیادی را جذب کرده اند بالا بردن ممبر یک کانال هدف چالشی تری شده است. به همین منظور ما در آخرین به روز رسانی سایت آزاد سرا به این موضوع توجه ویژه ای کردیم و این امکان جدید را به شما کاربران گرامی داده¬ایم که کانال تلگرام خود را به صورت ویژه ثبت کنید.

اضافه شدن پیج (صفحه) های اینستاگرام به آزاد سرا

بعد از گذشت حدود دو هفته از آخریت آپدیت سایت، امروز یک به روز رسانی جدید و مهیج برای شما کاربران گرامی مهیا کردیم. از امروز کاربران گرامی ما این امکان را دارند که صفحات اینستاگرام خود را در سایت ثبت کنند و با تبلیغ رایگان پیج خود، follower های واقعی پیدا کنند. همانند کانالهای تلگرام در بخش اینستاگرام نیز دسته بندی های مختلفی برای صفحات وجود دارد که با انتخاب دسته بندی مورد نظر خود صفحات اینستاگرام ثبت شده در آن دسته بندی نشان داده می شوند.

امکان نظر دادن به کانالهای تلگرام در سایت آزاد سرا امکان پذیر شد!

از این به بعد شماعزیزان می توانید به کانالهای تلگرام سایت نظر بدهید. نظر دادن به این صورت است که کاربر می تواند با کلیک کردن روی هر ستاره از چپ به راست از عدد 1 تا 5 به کانالهای تلگرام نظر خود را به آسانی ثبت کنید...

افزوده شدن امکانات جدید به منظور جستجوی کانالهای تلگرام

امروز خوشحالیم که به اطلاع کاربران سایت آزاد سرا برسانیم که برای جستجو در کانالهای تلگرام موجود در سایت می توانید از امکانات جدیدی استفاده کنید...

افتتاح وبلاگ آزاد سرا!

امروز مفتخریم که افتتاح وبلاگ آزاد سرا را به اطلاع شما کاربران عزیز برسانیم...